Bc. Lucie Pomajbíková – ředitelka DS , průvodce dětí , instruktorka plavání

– jsem dcerou rodičů, kteří mne naučili cílevědomosti a zodpovědnosti

– jsem energická, plná elánu a pozitivního myšlení

– jsem tvrdohlavá a jdu si za svými sny

– jsem matkou dvou úžasných dětí Barunky a Matyáška

– jsem kamarádkou a známou spousty fajn lidí

– jsem ženou mnoha tváří

Již v útlém věku jsem chtěla pracovat. Díky brigád jsem prošla řadou profesí a mohla vyzkoušet řadu povolání: prodavačka, stavební pomocník, barmanka, telefonní operátor, administrativní pracovník, instruktor plavání, vedoucí kroužku, průvodce, hlídací teta, animátor, pedagog volnočasových aktivit . Vystudovala jsem VŠ Filosofickou obor sociální politika a sociální práce. V roce 2007 se mi narodila má první dcera Barunka se kterou jsem navštěvovala kurzy plavání, které mne motivovaly si rozšířit své znalosti a získat certifikaci pro výkon povolání instruktora plavání. V roce 2009 jsem úspěšně kurz dokončila a začala jako instruktor pracovat. V roce 2010 jsem založila svou firmu Luciánci (plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku), kterou doposud vedu a řídím. Díky této dlouholeté zkušenosti jsem se ujistila v tom, že se chci věnovat práci s dětmi. V roce 2017 se mi narodil syn Matyášek, se kterým jsem nadále bez pauzy vedla kurzy a začala jsem si pohrávat s myšlenou zřídit školku. Netrvalo to dlouho a naskytla se mi příležitost zřídit školku. Za podpory své rodiny, jsem v prosinci 2018 školku otevřela. Nyní svůj čas věnuji dětem ve školce a v plaveckých kurzech – dělám to, co mne baví a naplňuje. A čím se dobíjím? Odměna za dobře odvedenou práci je denní úsměv všech spokojených dětí. Co je pro mne v životě nejdůležitější? Zdraví mé, svých blízkých a úsměv všech dětí.

 

Karolína Tomečková, DiS. – zástupce ředitelky, hlavní průvodce dětí v Míša školce DS TŘEBOVICE

-jsem přátelská, cílevědomá a zodpovědná

-ráda pracuji s lidmi

Jsem absolventkou VOŠ v oboru sociální činnost, během které jsem měla možnost vyzkoušet si během praxe, práci s dětmi v Mateřské a Základní škole speciální .Zúčastnila jsem se jako asistent na spoustě dětských akcích. V červnu roku 2020 jsem úspěšně ukončila studium a získala titul Dis. V současné době pokračuji ve studiu sociální práce v Příbrami. Pracovat s dětmi bylo vždy mým snem, proto když jsem dostala možnost pracovat v Míša školce z.s. , neváhala jsem. Láska k dětem u mě přetrvává již spoustu let. Kdykoliv někdo potřeboval dítě pohlídat, byla jsem po ruce. S dětmi trávím čas také během letních táborů, na které jezdívám a těším se, že v tomto roce budu součástí táborů, které budeme pořádat ve školce. Zkušenost mám i jako asistentka handicapované holčičky.Tato práce mne velmi baví a naplňuje. Díky dětem se každý den do práce těším a největší odměnou pro mne je, že se také děti těší na další dny strávené ve školce, po mém boku.

 

Kateřina Vavrečková – průvodce dětí v Míša školce DS TŘEBOVICE

 

Bc. Natálie Štenglová, DiS. – hlavní průvodce dětí v mikrojeslích DS TŘEBOVICE

– jsem cílevědomá, pracovitá a zodpovědná

– jsem společenská, přátelská a empatická

– ráda jsem ve společnosti dobrých lidí

Jsem absolventkou VOŠ sociální v oboru sociální práce a sociální pedagogika. Následně jsem ve studiu pokračovala na Ostravské univerzitě v oboru sociální práce a získala titul Bc.

Během studia jsem prošla řadou praxí s různými cílovými skupinami, ale vždy jsem byla přesvědčená o tom, že chci pracovat s dětmi. A to se i během všech praxí potvrdilo. Už jako malá jsem věděla, že až budu velká chci být paní učitelka ve školce. A ono se to opravdu stalo. Když jsem viděla nabídku práce v Míša školce, neváhala jsem a hned reagovala. Bylo to nejlepší rozhodnutí. Tato práce mě naplňuje a baví. Má práce je pro mě mým koníčkem.

Každý den se na děti těším. Jejich dětská upřímnost a humor je k nezaplacení. Jejich energie mě nabíjí. Tuto práci dělám s láskou a ráda pozoruji pokroky u všech dětí. Šťastné a spokojené děti to je to nejlepší, co může být. Největší odměnou za tuto práci je úsměv a dětská radost.

 

Karolína Pišteková – průvodce dětí v Míša školce DS TŘEBOVICE

 

Hana NEUWIRTHOVÁ – zastupující (chůva a babička) 

– Již v důchodu, zastupuje za nemocenskou nebo dovolenou

– veselá, upřimná,společenská

– zodpovědná , ráda vycházím s lidmi v dobrém

– jsem matkou dnes již dospělých dvou dětí , které mne obdařily již třemi vnoučaty.

Po absolvování ekonomické školy jsem prošla několika pozicemi v zaměstnání, jako například: operátorka počítačů, sekretářka ředitele, řidička, obchodní zástupce chemické firmy. V roce 2019 jsem získala osvědčení pro práci s dětmi. Úspěšně jsem složila zkoušky a obdržela certifikát: CHŮVA . Během praxe, kterou jsem vykonávala ve školkách jsem se přesvědčila o tom, že se dětem chci nadále věnovat a nastoupila jsem do Míša školky. Pro děti jsem babička, která ráda dětem ráda pomůže, když je třeba. Práce s dětmi mne baví,děti mám ráda a věnuji se jim s maximální možnou péči.

 

DĚTSKÁ SKUPINA VRATIMOV

 

Lucie Mertová – hlavní průvodce v DS Míša školka VRATIMOV

V roce 2015 se mi vyskytla možnost pracovat ve školce s dětmi, která mě tak nadchla, že jsem si udělala kurz Chůvy pro dětí do zahájení povinné školní docházky. Pracovní zkušenosti mám bohaté, jsem klidná a laskavá teta, která má individuální přístup ke každému dítěti, protože každé dítě je jedinečné  a má jiné potřeby.
Ráda s dětmi tvořím, zpívám, dovádím. Hlavně, mám pro všechny děti otevřenou náruč, když potřebují pomazlit, pochovat nebo se vyplakat. Ráda děti rozvíjím ve všech směrech, dávám jím pevný základ pro jejich další vzdělávání. Ráda rozvíjím jejich přirozenou osobnost a nadání.
Jsem vděčná, že mám kolem sebe úžasné lidi, kteří jsou nadšení dále rozvíjet děti stejně jako já.
Jsem milující maminkou mého syna Oliverka. Po jeho narození jsem se dále začala vzdělávat ve svém oboru.

– Logopedie
-Oromotorika
-Grafomotorika
-Terapeutické metody
-ADHD, Autismus
-Kurz první pomoci
-Jóga pro děti
– aj….

 

Kristýna Marková – průvodce dětí v DS Míša školka VRATIMOV

Už od mala jsem se starala o své dvě mladší sestřičky a věděla jsem že jednou bych moc ráda pracovala ve školce.
Absolvovala jsem kurz chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky a v současné době studuji předškolní a mimoškolní pedagogiku na  VOŠ Prigo.
Jsem ráda, že nabyté pracovní zkušenosti mohu využít při studiu..
myslím si že dokážu být velmi klidná, empatická a trpělivá
na této práci mám ráda, že se každý den od dětí mohu naučit něco nového.
Nejvíce zbožňuji jejich bezprostřednost a radování se i z úplných maličkostí. Ráda děti vedu k montessori aktivitám.
Ve volném čase velmi ráda cestuji a poznávám nová místa, ale také si ráda hlavu vyčistím sportem nebo dobrou knížkou.
Vážím si příležitosti pracovat zrovna v Míša školce a dělat to co mě baví a naplňuje.

 

Miroslava Plavá – průvodce dětí v DS Míša školka VRATIMOV

jsem veselá a ráda se směji
jsem empatická a zodpovědná
věřím, že slušnost a úcta jednoho k druhému se stále nosí
mám ráda hudbu a zpěv

vystudovala jsem SPgŠ- obor učitelství v MŠ.
Celý profesní život jsem prožila s dětmi ve státní mateřské škole. Po mnoha letech jsem udělala veliký krok a začala pracovat v dětské skupině, kde je menší kolektiv než ve státní MŠ. Moc si toho vážím, protože se můžu dětem individuálně věnovat a zaměřit se na jejich přirozený vývoj. Jsem milá a usměvavá teta, která dokáže zaujmout hrou. Ráda s dětmi zpívám s doprovodem klavíru nebo akordeonu. Ráda tancuji a ráda vedu děti k pohybovým hrám, které jsou důležité pro jejich přirozený vývoj a stavbu těla.
Mám radost, když děti do školky chodí  spokojené a radostné.
Jsem maminkou dvou skvělých dospěláků a hrdou babičkou úžasného vnoučka.

 

Kristýna Hillová – průvodce dětí v DS Míša školka VRATIMOV