Bc. Lucie Pomajbíková – ředitelka DS , průvodce dětí , instruktorka plavání

– jsem dcerou rodičů, kteří mne naučili cílevědomosti a zodpovědnosti

– jsem energická, plná elánu a pozitivního myšlení

– jsem tvrdohlavá a jdu si za svými sny

– jsem matkou dvou úžasných dětí Barunky a Matyáška

– jsem kamarádkou a známou spousty fajn lidí

– jsem ženou mnoha tváří

Již v útlém věku jsem chtěla pracovat. Díky brigád jsem prošla řadou profesí a mohla vyzkoušet řadu povolání: prodavačka, stavební pomocník, barmanka, telefonní operátor, administrativní pracovník, instruktor plavání, vedoucí kroužku, průvodce, hlídací teta, animátor, pedagog volnočasových aktivit . Vystudovala jsem VŠ Filosofickou obor sociální politika a sociální práce. V roce 2007 se mi narodila má první dcera Barunka se kterou jsem navštěvovala kurzy plavání, které mne motivovaly si rozšířit své znalosti a získat certifikaci pro výkon povolání instruktora plavání. V roce 2009 jsem úspěšně kurz dokončila a začla jako instruktor pracovat. V roce 2010 jsem založila svou firmu Luciánci (plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku), kterou doposud vedu a řídím. Díky této dlouholeté zkušenosti jsem se ujistila v tom, že se chci věnovat práci s dětmi. V roce 2017 se mi narodil syn Matyášek, se kterým jsem nadále bez pauzy vedla kurzy a začala jsem si pohrávat s myšlenou zřídit školku. Netrvalo to dlouho a naskytla se mi příležitost zřídit školku. Za podpory své rodiny, jsem v prosinci 2018 školku otevřela. Nyní svůj čas věnuji dětem ve školce a v plaveckých kurzech – dělám to, co mne baví a naplňuje. A čím se dobíjím? Odměna za dobře odvedenou práci je denní úsměv všech spokojených dětí. Co je pro mne v životě nejdůležitější? Zdraví mé, svých blízkých a úsměv všech dětí.

 

Karolína Tomečková, DiS. – zástupce ředitelky, hlavní průvodce dětí v Míša školce DS TŘEBOVICE

-jsem přátelská, cílevědomá a zodpovědná

-ráda pracuji s lidmi

Jsem absolventkou VOŠ v oboru sociální činnost, během které jsem měla možnost vyzkoušet si během praxe, práci s dětmi v Mateřské a Základní škole speciální .Zúčastnila jsem se jako asistent na spoustě dětských akcích. V červnu roku 2020 jsem úspěšně ukončila studium a získala titul Dis. V současné době pokračuji ve studiu sociální práce v Příbrami. Pracovat s dětmi bylo vždy mým snem, proto když jsem dostala možnost pracovat v Míša školce z.s. , neváhala jsem. Láska k dětem u mě přetrvává již spoustu let. Kdykoliv někdo potřeboval dítě pohlídat, byla jsem po ruce. S dětmi trávím čas také během letních táborů, na které jezdívám a těším se, že v tomto roce budu součástí táborů, které budeme pořádat ve školce. Zkušenost mám i jako asistentka handicapované holčičky.Tato práce mne velmi baví a naplňuje. Díky dětem se každý den do práce těším a největší odměnou pro mne je, že se také děti těší na další dny strávené ve školce, po mém boku.

 

Kateřina Vavrečková – průvodce dětí v Míša školce DS Třebovice

 

Bc. Natálie Štenglová, DiS. – hlavní průvodce dětí v mikrojeslích DS TŘEBOVICE

– jsem cílevědomá, pracovitá a zodpovědná

– jsem společenská, přátelská a empatická

– ráda jsem ve společnosti dobrých lidí

Jsem absolventkou VOŠ sociální v oboru sociální práce a sociální pedagogika. Následně jsem ve studiu pokračovala na Ostravské univerzitě v oboru sociální práce a získala titul Bc.

Během studia jsem prošla řadou praxí s různými cílovými skupinami, ale vždy jsem byla přesvědčená o tom, že chci pracovat s dětmi. A to se i během všech praxí potvrdilo. Už jako malá jsem věděla, že až budu velká chci být paní učitelka ve školce. A ono se to opravdu stalo. Když jsem viděla nabídku práce v Míša školce, neváhala jsem a hned reagovala. Bylo to nejlepší rozhodnutí. Tato práce mě naplňuje a baví. Má práce je pro mě mým koníčkem.

Každý den se na děti těším. Jejich dětská upřímnost a humor je k nezaplacení. Jejich energie mě nabíjí. Tuto práci dělám s láskou a ráda pozoruji pokroky u všech dětí. Šťastné a spokojené děti to je to nejlepší, co může být. Největší odměnou za tuto práci je úsměv a dětská radost.

 

Kateřina Vavrečková – průvodce dětí v Míša školce DS Třebovice

 

Hana NEUWIRTHOVÁ – zastupující (chůva a babička) 

– Již v důchodu, zastupuje za nemocenskou nebo dovolenou

– veselá, upřimná,společenská

– zodpovědná , ráda vycházím s lidmi v dobrém

– jsem matkou dnes již dospělých dvou dětí , které mne obdařily již třemi vnoučaty.

Po absolvování ekonomické školy jsem prošla několika pozicemi v zaměstnání, jako například: operátorka počítačů, sekretářka ředitele, řidička, obchodní zástupce chemické firmy. V roce 2019 jsem získala osvědčení pro práci s dětmi. Úspěšně jsem složila zkoušky a obdržela certifikát: CHŮVA . Během praxe, kterou jsem vykonávala ve školkách jsem se přesvědčila o tom, že se dětem chci nadále věnovat a nastoupila jsem do Míša školky. Pro děti jsem babička, která ráda dětem ráda pomůže, když je třeba. Práce s dětmi mne baví,děti mám ráda a věnuji se jim s maximální možnou péči.

 

DĚTSKÁ SKUPINA VRATIMOV

 

Lucie Mertová – hlavní průvodce v DS Míša školka VRATIMOV

 

Kristýna Hillová – průvodce dětí v DS Míša školka VRATIMOV

 

Kristýna Marková – průvodce dětí v DS Míša školka VRATIMOV