Bc. Lucie Pomajbíková – ředitelka, průvodce dětí , instruktorka plavání

– jsem dcerou rodičů, kteří mne naučili cílevědomosti a zodpovědnosti

– jsem energická, plná elánu a pozitivního myšlení

– jsem tvrdohlavá a jdu si za svými sny

– jsem matkou dvou úžasných dětí Barunky a Matyáška

– jsem kamarádkou a známou spousty fajn lidí

– jsem ženou mnoha tváří

Prošla jsem řadou profesí a mohla vyzkoušet řadu povolání: prodavačka, stavební pomocník, barmanka, telefonní operátor, administrativní pracovník, instruktor plavání, vedoucí kroužku, průvodce, hlídací teta, animátor, pedagog volnočasových aktivit . Vystudovala jsem VŠ Filosofickou obor sociální politika a sociální práce. V roce 2007 se mi narodila má první dcera Barunka se kterou jsem navštěvovala kurzy plavání, které mne motivovaly si rozšířit své znalosti a získat certifikaci pro výkon povolání instruktora plavání. V roce 2009 jsem úspěšně kurz dokončila a začla jako instruktor pracovat. V roce 2010 jsem založila svou firmu Luciánci (plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku), kterou doposud vedu a řídím. Díky této dlouholeté zkušenosti jsem se ujistila v tom, že se chci věnovat práci s dětmi. V roce 2017 se mi narodil syn Matyášek, se kterým jsem nadále bez pauzy vedla kurzy a začala jsem si pohrávat s myšlenou zřídit školku. Netrvalo to dlouho a naskytla se mi příležitost zřídit školku. Za podpory své rodiny, jsem v prosinci 2018 školku otevřela. Nyní svůj čas věnuji dětem ve školce a v plaveckých kurzech – dělám to, co mne baví a naplňuje. A čím se dobíjím? Odměna za dobře odvedenou práci je denní úsměv všech spokojených dětí. Co je pro mne v životě nejdůležitější? Zdraví mé, svých blízkých a úsměv všech dětí.

 Mgr. Kristýna Vojkovská Ph.D. – průvodce dětí 

– jsem veselá, upřímná a společenská

– jsem rozvážná, zodpovědná a s lidmi ráda vycházím po dobrém

– jsem nejstarší ze tří sourozenců, péče o děti je nedílnou součástí mého života

– jsem mámou skvělého syna Kristiánka a spokojenou manželkou mého muže Vítka

Součástí týmu Míša školka jsem se stala velmi ráda. S Luckou se znám pár let a její nadšení a pozitivní myšlení mě nadchlo a ve školce jsem neváhala nabídnout pomocnou ruku. Jsem absolventkou magisterského a následně doktorského studia oboru Ochrana veřejného zdraví v rámci Veřejného zdravotnictví. Po studiu jsem pracovala jako odborný asistent v soukromé Otorinolarynologické ambulanci. Lásku k dětem, touhu s nimi trávit čas a věnovat se jim mám od studentských let, kdy jsem dělala chůvu několika dětem ve věku od tří měsíců do tří let. Péči o Vaše děti beru jako velkou zodpovědnost a zároveň jako tu nejsmysluplnější práci. Je krásné pozorovat, jak děti poznávají svět!

Karolína Tomečková, DiS. – zástupce ředitelky, průvodce dětí

-jsem přátelská, cílevědomá a zodpovědná

-ráda pracuji s lidmi

Jsem absolventkou VOŠ v oboru sociální činnost, během které jsem měla možnost vyzkoušet si během praxe, práci s dětmi v Mateřské a Základní škole speciální .Zúčastnila jsem se jako asistent na spoustě dětských akcích. V červnu roku 2020 jsem úspěšně ukončila studium a získala titul Dis. V současné době pokračuji ve studiu sociální práce v Příbrami. Pracovat s dětmi bylo vždy mým snem, proto když jsem dostala možnost pracovat v Míša školce z.s. , neváhala jsem. Láska k dětem u mě přetrvává již spoustu let. Kdykoliv někdo potřeboval dítě pohlídat, byla jsem po ruce. S dětmi trávím čas také během letních táborů, na které jezdívám a těším se, že v tomto roce budu součástí táborů, které budeme pořádat ve školce. Zkušenost mám i jako asistentka handicapované holčičky.Tato práce mne velmi baví a naplňuje. Díky dětem se každý den do práce těším a největší odměnou pro mne je, že se také děti těší na další dny strávené ve školce, po mém boku.

Bc. Natálie Štenglová, DiS.

– jsem cílevědomá, pracovitá a zodpovědná

– jsem společenská, přátelská a empatická

– ráda jsem ve společnosti dobrých lidí

Jsem absolventkou VOŠ sociální v oboru sociální práce a sociální pedagogika. Následně jsem ve studiu pokračovala na Ostravské univerzitě v oboru sociální práce a získala titul Bc.

Během studia jsem prošla řadou praxí s různými cílovými skupinami, ale vždy jsem byla přesvědčená o tom, že chci pracovat s dětmi. A to se i během všech praxí potvrdilo. Už jako malá jsem věděla, že až budu velká chci být paní učitelka ve školce. A ono se to opravdu stalo. Když jsem viděla nabídku práce v Míša školce, neváhala jsem a hned reagovala. Bylo to nejlepší rozhodnutí. Tato práce mě naplňuje a baví. Má práce je pro mě mým koníčkem.

Každý den se na děti těším. Jejich dětská upřímnost a humor je k nezaplacení. Jejich energie mě nabíjí. Tuto práci dělám s láskou a ráda pozoruji pokroky u všech dětí. Šťastné a spokojené děti to je to nejlepší, co může být. Největší odměnou za tuto práci je úsměv a dětská radost.

 

Hana NEUWIRTHOVÁ – průvodce dětí (chůva a babička)

– veselá, upřimná,společenská

– zodpovědná , ráda vycházím s lidmi v dobrém

– jsem matkou dnes již dospělých dvou dětí , které mne obdařily již třemi vnoučaty Po absolvování ekonomické školy jsem prošla několika profesemi jako například operátorka počítačů,sekretářka ředitele,řidička,obchodní zástupce chemické firmy a jiné.V roce 2019 jsem získala CERTIFIKÁT  PROFI CHUVA  a nastoupila do Míša školky. Pro děti jsem babička, která ráda dětem ráda pomůže, když je třeba. Práce s dětmi mne baví,děti mám ráda a věnuji se jim s maximální možnou péči.

 

Jana Lukšíková

Děti jsou to nejcennější co máme. Od dětství jsem věděla, že chci pracovat s dětmi, být zdravotní sestra a pomáhat dětem v nemocnici. Proto jsem se rozhodla vystudovat zdravotnickou školu. Během studia jsem se setkala s postiženými dětmi, proto vím, kolik lásky, péče a trpělivosti tyto děti potřebují. Jedny z nekrásnějších vzpomínek z praxe jsou chvíle strávené v dětském kojeneckém ústavu.

Po škole jsem absolvovala kurz Chůva, díky kterému jsem měla možnost pracovat s dětmi v jesličkách s Montessori hernou. Později jsem jako AU PAIR  odcestovala do zahraničí a více jak rok jsem měla možnost nabírat zkušenosti jako chůva v cizině a poznávat nové zvyky, kulturu a jazyk. Při návratu zpět mi bylo nabídnuto místo v Míša školce, kde jsem velice ráda nastoupila, jelikož jsem chtěla pracovat s dětmi a prostředí a kolektiv se mi líbil. Nejkrásnější odměnou je, když vidím na malých tvářích štastný úsměv, zaujetí pro objevování nových věcí a zvonivý dětský smích a já mohu k tomu přispívat.