Základní informace

Máte zájem zapsat Vaše dítě do naší dětské skupiny či mikrojeslí? Vůbec se ničeho nebojte a dojděte k nám. Bude to hravý čas pro děti, rodiče a seznámíte se s tetami, které budou děti provázet. Ideální je, když přijdou rodiče s dítětem na první prohlídku školky.

Uvidíte naše denní aktivity a činnosti a seznámíte se se smlouvou a předáme vám dokumenty, které budeme potřebovat vyplněné zpět s vyplněnou přihláškou. Vy i dítko u nás můžete strávit potřebný čas, aby jste zjistili, zda se Vám u nás líbí a zda se dítě k nám bude chtít připojit. Věříme, že si najdete čas nás osobně poznat a budeme rády, když se nás na cokoliv zeptáte osobně.

Mikrojesle jsou určené pro děti od 6ti měsíců do 3let věku dítěte  a to až na 5 dní v týdnu. (S vyjímkou státních svátků). Péče je zajištěna profesionálními pečujícími osobami.

V mikrojeslích se poskytuje individuální výchovná péče o svěřené dítě zaměřená na rozvoj schopností a návyků s ohledem na věk dítěte. Dále se zajišťuje bezpečnost zdraví dítěte, jeho pobyt na čerstvém vzduchu, spánek v odpovídajícím hygienickém prostředí a osobní hygienu dítěte, včetně individuálních potřeb jedinců.

Neváhejte se na nás obrátit.

Pokud máte zájem o návštěvu, prosím kontaktujte nás na tel. čísle : 721 020 206 a domluvte si schůzku.

Nebo nás můžete kontaktovat na emailové adrese : misaskolka@email.cz

Těšíme se na Vás.