Náš tým

Bc. Lucie Pomajbíková - ředitelka, průvodce dětí (teta)

- jsem dcerou rodičů, kteří mne naučili cílevědomosti a zodpovědnosti

- jsem energická, plná elánu a pozitivního myšlení

- jsem tvrdohlavá a jdu si za svými sny

- jsem upovídaná a umím být vtipná

- jsem matkou dvou úžasných dětí Barunky a Matyáška

- jsem kamarádkou a známou spousty fajn lidí

- jsem ženou mnoha tváří 

Prošla jsem řadou profesí a mohla vyzkoušet řadu povolání: prodavačka, stavební pomocník, barmanka, telefonní operátor, administrativní pracovník, instruktor plavání, vedoucí kroužku, průvodce, hlídací teta, animátor, pedagog volnočasových aktivit . Vystudovala jsem VŠ Filosofickou obor sociální politika a sociální práce. V roce 2007 se mi narodila má první dcera Barunka se kterou jsem navštěvovala kurzy plavání, které mne motivovaly si rozšířit své znalosti a získat certifikaci pro výkon povolání instruktora plavání. V roce 2009 jsem úspěšně kurz dokončila a začla jako instruktor pracovat. V roce 2010 jsem založila svou firmu Luciánci (plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku), kterou doposud vedu a řídím. Díky této dlouholeté zkušenosti jsem se ujistila v tom, že se chci věnovat práci s dětmi. V roce 2017 se mi narodil syn Matyášek, se kterým jsem nadále bez pauzy vedla kurzy a začala jsem si pohrávat s myšlenou zřídit školku. Netrvalo to dlouho a naskytla se mi příležitost zřídit školku. Za podpory své rodiny, jsem v prosinci 2018 školku otevřela. Nyní svůj čas věnuji dětem ve školce a v plaveckých kurzech a dělám to, co mne baví a naplňuje. A čím se dobíjím? Odměna za dobře odvedenou práci je denní úsměv všech spokojených dětí. Co je pro mne v životě nejdůležitější? Zdraví mé, svých blízkých a úsměv všech dětí.


20190218_213429 Mgr. Kristýna Vojkovská Ph.D. - průvodce dětí (teta)

- jsem veselá, upřímná a společenská

- jsem rozvážná, zodpovědná a s lidmi ráda vycházím po dobrém

- jsem nejstarší ze tří sourozenců, péče o děti je nedílnou součástí mého života smile

- jsem mámou skvělého syna Kristiánka a spokojenou manželkou mého muže Vítka


Součástí týmu Míša školka jsem se stala velmi ráda. S Luckou se znám pár let a její nadšení a pozitivní myšlení mě nadchlo a ve školce jsem neváhala nabídnout pomocnou ruku. Jsem absolventkou magisterského a následně doktorského studia oboru Ochrana veřejného zdraví v rámci Veřejného zdravotnictví. Po studiu jsem pracovala jako odborný asistent v soukromé Otorinolarynologické ambulanci. Lásku k dětem, touhu s nimi trávit čas a věnovat se jim mám od studentských let, kdy jsem dělala chůvu několika dětem ve věku od tří měsíců do tří let. Péči o Vaše děti beru jako velkou zodpovědnost a zároveň jako tu nejsmysluplnější práci. Je krásné pozorovat, jak děti poznávají svět!

 

Karolína Tomečková, DiS.

-jsem přátelská, cílevědomá a zodpovědná

-ráda pracuji s lidmi, jsem empatická

Jsem absolventkou VOŠ v oboru sociální činnost, během které jsem měla možnost vyzkoušet si během praxe, práci s dětmi v Mateřské a Základní škole speciální .Zúčastnila jsem se jako asistent na spoustě dětských akcích. V červnu roku 2020 jsem úspěšně ukončila studium a získala titul Dis.

V současné době pokračuji ve studiu sociální práce v Příbrami.

Pracovat s dětmi bylo vždy mým snem, proto když jsem dostala možnost pracovat v Míša školce z.s. , neváhala jsem. Láska k dětem u mě přetrvává již spoustu let. Kdykoliv někdo potřeboval dítě pohlídat, byla jsem po ruce. S dětmi trávím čas také během letních táborů, na které jezdívám a těším se, že v tomto roce budu součástí táborů, které budeme pořádat ve školce. Zkušenost mám i jako asistentka handicapované holčičky.

Tato práce mne velmi baví a naplňuje. Díky dětem se každý den do práce těším a největší odměnou pro mne je, že se také děti těší na další dny strávené ve školce, po mém boku.

 

Alena Školoudíková

-jsem veselá, přátelská, upřímná

-jsem máma dvou skvělých dětí

Jsem absolventkou sociálně-právní akademie a v roce 2020 jsem absolvovala akreditovaný kurz chůvy.

Přítomnost malých dětí mne provází celý život a jako máma dvou dětí jsem pochopila, že smyslem mého života jsou děti, kdekoliv a kdykoliv. Mým velkým snem byla práce s dětmi a mé sny mne dovedly až do Míša školky. Snažím se být pro děti hlavně oporou, vzorem a zároveň nejlepším přítelem, na kterého se mohou vždy spolehnout. Největší odměnou za tuto práci je pro mne nefalšovaná dětská radost a spokojenost.

 

Bc. Michaela Valošková

Jsem absolventkou oboru Výchovná a humanitární činnost – sociálně výchovná činnost, s praxí v mateřské škole s mladšími i staršími dětmi a praxí ve školní družině. Dále mám ukončené bakalářské studium na Slezské univerzitě v Opavě, ústav pedagogických a psychologických věd, obor Sociální patologie a prevence. 

Děti miluji a nedokážu si představit jinou práci. Po střední škole v roce 2015 jsem nastoupila do rodinného centra jako chůva v jeslích, kde mou náplní práce bylo hlídání dětí ve věku 1,5 a 4 let a příprava programu pro děti v jeslích. V roce 2016 jsem v centru dostala příležitost pracovat jako pečovatelka v dětské skupině a zároveň vedoucí pracovník v dětské skupině pro děti ve věku 1,5 – 5 let. Odnesla jsem si spoustu zkušeností nejen s dětmi, ale i s organizací akcí pro děti a rodiče, jako vedoucí kroužků – angličtina pro děti, výtvarný kroužek, pohybový kroužek. 

Práce s dětmi mě naplňuje, proto se i nadále věnuji dětem - organizace a realizace příměstských táborů, vedoucí táborů pro rodiče s dětmi, hlídání a doučování dětí. Baví mě tvořit nejen s dětmi, ale i s rodiči, proto pořádám výtvarné odpoledne pro rodiče s dětmi. 

Momentálně mojí největší náplní je být mámou mé úžasné dcery Amálky, která může být se mnou a tím součástí týmu v Míša školce, konkrétně v Mikrojeslích. Snažím se dětem otevřít láskyplnou náruč a vést je k osamostatnění a adaptaci na dětský kolektiv tak, aby se dětem v jesličkách líbilo a byly spokojené.

Hana NEUWIRTHOVÁ - průvodce dětí (chůva a babička)

 - veselá, upřimná,společenská

 - zodpovědná , ráda vycházím s lidmi v dobrém

 - jsem matkou dnes již dospělých dvou dětí , které mne obdařily již třemi vnoučaty
Po absolvování ekonomické školy jsem prošla několika profesemi jako například operátorka počítačů,
sekretářka ředitele,řidička,obchodní zástupce chemické firmy a jiné.
V roce 2019 jsem získala CERTIFIKÁT  PROFI CHUVA  a nastoupila do Míša školky. Pro děti jsem babička, která ráda dětem ráda pomůže, když je třeba. 
Práce s dětmi mne baví,děti mám ráda a věnuji se jim s maximální možnou péči.

 

copyright

© 2018 Míša Školka, Šaljapinova 5513/23a, 722 00 Ostrava