Základní informace

Máte zájem zapsat Vaše dítě do naší školičky, vůbec se ničeho nebojte a dojděte k nám. Bude to hravý čas pro děti, rodiče a seznámíte se s tetami, které budou děti provázet a také se seznámí s chodem školky. Ideální je, když přijdou rodiče s dítětem.

Uvidíte naše denní aktivity a činnosti a seznámíte se se smlouvou a předáme vám dokumenty, které budeme potřebovat zpět s vyplněnou přihláškou. Vy i dítko u nás můžete strávit potřebný čas, aby jste zjistili, zda se Vám u nás líbí a zda se dítě k nám bude chtít připojit. Věříme, že si najdete čas nás osobně poznat a budeme rády, když se nás na cokoliv zeptáte osobně.

Mikrojesle jsou určené pro děti od 6ti měsíců do 3let věku dítěte (do dne 4.narozenin) pro 4 děti a to pět dní v týdnu.(S vyjímkou státních svátků).Péče je zajištěna profesionálními pečujícími osobami.

V mikrojeslích se poskytuje individuální výchovná péče o svěřené dítě zaměřená na rozvoj schopností a návyků s ohledem na věk dítěte.Dále se zajišťuje bezpečnost zdraví dítěte,jeho pobyt na čerstvém vzduchu, spánek v odpovídajícím hygienickém prostředí a osobní hygienu dítěte, včetně případného poskytování první pomoci.

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi přijmeme Vaše dítko.

Pokud máte zájem o návštěvu, prosím kontaktujte nás na tel. čísle : 721 02 02 06 a domluvte si schůzku.

Nebo nás můžete kontaktovat na emailové adrese : misaskolka@email.cz

Těšíme se na Vás.

0030c_23_12_2018_korc

ikony

  

copyright

© 2018 Míša Školka, Šaljapinova 5513/23a, 722 00 Ostrava